Můj blog

KVIFF

Původně jsem o festivalu vůbec psát nechtěla a to hlavně kvůli tomu, že jsem si myslela, že nebudu mít ani o čem psát. Byla to však chyba.

Číst dále →

Denim v celé své kráse

V několika časopisech jsem viděla proslulou Falabellu, kabelku od Stelly McCartney. Tato kabelka už je na trhu delší dobu a určitě jí poznáte podle pytlovitého “slouchy” vzhledu s okrajem ramovaným řetízkem. Letos ji Stella předvedla v denimu. V denimu, který je ozvláštněn o vyšívané květiny.

Číst dále →

Chevron

Nedávno jsem si všimla, že potisk nebo prošívání ve stylu chevron se teď objevuje opravdu často. Jako první si vzpomínám, že jsem tento styl viděla na velmi populární kabelce Monogram od Saint Laurent. Kabelka, která se tak trochu podobá klasické 2.55 od Chanel, tedy je prošívaná s nápadnou sponou a popruhem, který je z řetězu.

Číst dále →

Fashion week 2016

Abych byla upřímná Fashion week už pro mě neznamená tolik, co předtím. Teď je pro mě mnohem víc zajímavý street style. Právě na ulici vidíte lidi jako vy nebo já a přesně to, co mají doma ve skříni a jak se to rozhodli zkombinovat. Co mě letos zaujalo?
Číst dále →

Bring on the warm weather

Každou zimu se potýkám se stejným problémem. Nenávidim už svoje bundy a kabáty a zoufale potřebuju jaro, abych si mohla obléknout kožené bundičky a trenčkoty.

Číst dále →

Moje Prisma

Jak jsem psala v minulém článku povánočním slevám jsem se snažila vyhýbat a až na malý zádrhel v Topshopu, který jsem však čekala, si myslím, že jsem si vedla opravu dobře. 

Číst dále →

Leden 2016

Byl tu prosinec a pomalu končí i leden. 
Svátky jsem měla krásné, vždy se ze všeho nejvíc těším na moje sourozence. Nevím proč, ale čas s nimi si vždy nejvíc užiji. I když jedna moje sestra zrovna prochází těžkou pubertou takže jen málo co je vážně hipster a výlet s rodinou je to poslední, co by chtěla podniknout. Ha ha myslím, že jsem nebyla jiná.

Číst dále →

Barvy na zimu

Občas mám pocit, že v zimních měsících nemůžete vyjít s barvou na sobě vůbec ven.

Číst dále →